Aktualności

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszają zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

549 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00 oraz w grupach na poziomach: Elementary 2, Pre-Intermediate 2, Intermeidate 2, Upper-Intermediate 2, CPE exam 2, Business English 2.

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 32 203 70 80 oraz 533 848 515 lub biuro@3lions.pl.

Przerwa świąteczno-noworoczna

W dniach 21.12.2017-7.01.2018 trwa PRZERWA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA - zajęcia w tym czasie nie odbywają się.

Poziomy B2 (FCE) - C2 (Proficiency)


9 poziomy b2-c2.jpg

Podczas kursów: FCE, ADVANCED oraz PROFICIENCY zabierzemy Cię „BEYOND THE BOOK” (poza ramy książki) oferując stymulujące i motywujące lekcje. Bądź ambitny i zmaksymalizuj swoje postępy z naszym wszechstronnym systemem nauczania.

NA ZAJĘCIACH:

Materiały w 100% bazują na autentycznych materiałach, a zajęcia są prowadzone wyłącznie przez profesjonalnych i doświadczonych nauczycieli native speakers.

Będziesz się uczyć prawdziwego języka, zaczerpniętego z aktualnych magazynów i materiałów prasowych na tak różnorodne tematy jak: podróże, moda, psychologia czy przestępczość.

Każda lekcja jest starannie zrównoważona: zawiera nowe słownictwo, słuchanie ze zrozumieniem, gramatykę oraz oczywiście mnóstwo, ale to mnóstwo mówienia.

Nie ma potrzeby kupowania książki, zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Nigdy się nie znudzisz, ponieważ używamy wielu materiałów, gier oraz innych aktywności stymulujących i podtrzymujących zainteresowanie i motywację do nauki.

Ponieważ uczyć Cię będą jedynie wykwalifikowani native speakerzy, całą lekcję spędzisz mówiąc wyłącznie po angielsku!

W DOMU: DARMOWY PAKIET E-LEARNINGOWY

Po każdej lekcji otrzymasz interaktywne zadanie on-line do rozwiązania na komputerze, telefonie lub tablecie.

Dzięki naszemu Systemowi Oceniania (on-line assessment) regularnie uzyskasz pisemny feedback od nauczyciela zawierający ocenę Twojego postępu i wskazówki jak polepszyć swoje umiejętności.
Wiemy jak ambitni są nasi uczniowie, dlatego zapewniamy również dodatkowe, interaktywne zadania z Use of English, angielskich idiomów, phrasal verbs oraz umiejętności pisania wypracowań.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami: e-mail biuro@3lions.pl tel. 32 203 70 80 oraz 533 848 515.