Aktualności

Zapisy na egzamin FCE, CAE

Przypominamy, że do 30.04.2018 (poniedziałek) do godziny 13:00 (CPE), oraz do 7.05.2018 (poniedziałek) (FCE, CAE) trwają zapisy na egzamin na sesję czerwiec 2018.

DŁUGI WEEKEND

W dniach: 1 maja (wtorek), 2 maja (środa) i 3 maja (czwartek) szkoła jest zamknięta - długi weekend majowy.

Zapraszamy na zajęcia od piątku (4.05).

Poziom A1 (ELEM) – B2 (UPPER-INT)


8 poziomy A1-B1.jpgNa poziomach A1 (Elementary) oraz A2 (Pre-intermediate) wymiennie jedna lekcja z polskim lektorem, druga z wykwalifikowanym i doświadczonym native speakerem.

Na poziomach B1 (Intermediate) i B2 (Upper-intermediate) zajęcia prowadzą wyłącznie profesjonalni, zmotywowani i kompetentni nauczyciele native speakers.

Zmaksymalizuj swoje postępy dzięki naszym ciekawym i efektywnym lekcjom wzbogaconym poprzez darmowy pakiet E-learningowy.

NA ZAJĘCIACH: 100% interesujących lekcji – PRAWDZIWY ANGIELSKI

Każda lekcja jest starannie zrównoważona: zawiera nowe słownictwo, ćwiczenia na słuch, gramatykę oraz oczywiście mnóstwo, ale to mnóstwo mówienia opartego na życiowych sytuacjach.
Zajęcia są uzupełniane wieloma grami i aktywnościami, dzięki którym będziesz stale zainteresowany tematem.

W DOMU: DARMOWY PAKIET E-LEARNINGOWY

Po każdej lekcji, konto on-line będzie uzupełniane nowymi materiałami dostosowanymi do Twojego laptopa, smartfona lub tabletu. W z związku z czym możesz się uczyć gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko chcesz.

Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment) regularnie otrzymasz pisemny feedback od nauczyciela, w którym oceni on Twoje postępy, zwróci uwagę na błędy i da wskazówki jak je wyeliminować.

Bądź ambitny! Wiemy jak ambitni są nasi Uczniowie, dlatego zapewniamy również dodatkowe ćwiczenia zaczerpnięte z oryginalnych źródeł (prasy, czasopism, Internetu) by pomóc Ci w nauce i ćwiczeniu autentycznego angielskiego.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kursów semestralnych, skontaktuj się z nami: e-mail biuro@3lions.pl tel. 32 203 70 80 oraz 533 848 515.