Aktualności

INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych kursach angielskiego w naszej szkole.

NA KURS W II TURZE OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE - TYLKO 400 ZŁ!

START 24 LIPCA 2017!

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: biuro@3lions.pl, 32 203 70 80, 533 848 515.

Kursy konwersacyjne


Nasze kursy konwersacyjne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie rozwinąć zdolności komunikacyjne Słuchaczy.IMG_3828.JPG

NA ZAJĘCIACH: 100% PRAWDZIWEGO ANGIELSKIEGO, WYŁĄCZNIE WYKWALIFIKOWANI NATIVE SPEAKERS!

Wszystko czego się uczysz oparte jest na stymulujących, autentycznych materiałach, a zajęcia prowadzone są wyłącznie przez profesjonalnych i doświadczonych native speakers.

Będziesz omawiać życiowe, prowokujące tematy, a słownictwo które poznasz będzie nowoczesne i opracowane na podstawie aktualnych źródeł.

Całą lekcję spędzisz mówiąc tylko i wyłącznie po angielsku!

W DOMU: DARMOWY PAKIET E-LEARNINGOWY!

Po każdej lekcji otrzymasz interaktywne zadanie domowe dostosowane do Twojego laptopa, telefonu czy tableta. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment) regularnie otrzymasz pisemny feedback od nauczyciela, w którym znajdziesz ocenę swojego postępu w nauce oraz wskazówki jak jeszcze bardziej rozwinąć zdolności językowe.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kursów konwersacyjnych, skontaktuj się z nami: e-mail biuro@3lions.pl tel. 32 203 70 80 oraz 533 848 515.