Aktualności

Zapisy na egzamin FCE, CAE

Przypominamy, że do 30.04.2018 (poniedziałek) do godziny 13:00 (CPE), oraz do 7.05.2018 (poniedziałek) (FCE, CAE) trwają zapisy na egzamin na sesję czerwiec 2018.

DŁUGI WEEKEND

W dniach: 1 maja (wtorek), 2 maja (środa) i 3 maja (czwartek) szkoła jest zamknięta - długi weekend majowy.

Zapraszamy na zajęcia od piątku (4.05).

Business English


Kursy Angielskiego Biznesowego w szkole Three Lions prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych, profesjonalnych nauczycieli native speakers, którzy dołożą business.jpgwszelkich starań abyś spełnił swoje ambicje i zmaksymalizował postępy dzięki naszemu wszechstronnemu systemowi nauczania.

NA ZAJĘCIACH: 100% BUSINESS ENGLISH.

Wszystko czego się uczysz oparte jest na prawdziwych biznesowych sytuacjach, takich jak rozmowy kwalifikacyjne, prezentacje czy rozpoczynanie własnej działalności gospodarczej.

Lekcje są zrównoważone – zawierają nowe słownictwo, słuchanie ze zrozumieniem, gramatykę oraz oczywiście mnóstwo mówienia po angielsku w oparciu o życiowe sytuacje.

Zajęcia są bogato uzupełniane dodatkowymi biznesowymi tematami oraz słownictwem zaczerpniętym z autentycznych źródeł. Będziesz się uczyć prawdziwego języka na podstawie aktualnych gazet oraz artykułów o tematyce biznesowej.

W DOMU: DARMOWY PAKIET E-LEARNINGOWY

Po każdej lekcji indywidulne konto on-line jest uzupełniane nowymi e-learningowymi materiałami przystosowanymi do Twojego laptopa, telefonu czy tableta – możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz.

Dzięki naszemu innowacyjnemu Systemowi Oceniania (on-line assessment) otrzymasz regularny pisemny feedback od nauczyciela oceniający postępy oraz zawierający wskazówki, które pomogą jeszcze bardziej zwiększyć efektywność nauki.

Wiemy jak ambitni są nasi Uczniowie, dlatego zapewniamy dodatkowe e-learningowe materiały, takie jak zadania z Business Idioms oraz nauka pisania wypracowań.

Zapoznaj Się Z Naszym Rozkładem Zajęć

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kursów angielskiego biznesowego, skontaktuj się z nami: e-mail biuro@3lions.pl tel. 32 203 70 80 oraz 533 848 515.