Poznaj naszych nauczycieli

DARMOWE KONWERSACJE!

28 WRZEŚNIA 2017 (CZW) 17:30-18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Przy zapisie do 29 września oferujemy WYJĄTKOWE PROMOCJE:

2 SEMESTRY - 1249 zł (250 ZŁ TANIEJ!)

1 SEMESTR - 699 zł (50 ZŁ TANIEJ!)

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00 - 599 zł za 1 semestr! (150 ZŁ TANIEJ!)

Zapraszamy do kontaktu!

Mike
mikeh_kolko.jpg

Mike urodził się w Middlesbrough w hrabstwie North Yorkshire. W wolnym czasie lubi uprawiać sporty, mianowicie grać w piłkę nożną i tenisa. Miał również to szczęście, że odwiedził wiele krajów europejskich i nie tylko. Lubi zanurzyć się w lokalnej kulturze kraju, w którym mieszka, lecz jeśli chodzi o Polskę, nadal potrzebuje trochę czasu by zrozumieć nasz język ojczysty. Zanim zdobył certyfikat CELTA w Leeds w 2011 roku, studiował zarządzanie na Uniwersytecie w Lancaster. Poprzednio nauczał angielskiego w Bielsku-Białej oraz we Lwowie.

simon kat.jpgSimon

Simon pochodzi z Newcastle na północy Anglii. Studiował Filologię Rosyjską na Uniwersytecie w Leeds i pracował na Ukrainie oraz w Rosji. W 2011 roku zdał egzamin CELTA i nauczał w szkołach językowych w Wielkiej Brytanii. Do Katowic przyjechał w 2014 roku. Obecnie chętnie uczy się polskiej historii i kultury.Przy okazji chciałby nauczyć się trochę polskiego. W wolnym czasie lubi czytać, spacerować, zwiedzać oraz słuchać różnych rodzajów muzyki.

Stephen
stephenf_kolko.jpg

Stephen pochodzi z Yorkshire w północnej Anglii. Uzyskał dyplom z prawa konsumenckiego na Uniwersytecie Teesside w Wielkiej Brytanii oraz certyfikat CELTA w Action English w Leeds. Przed przyjazdem do Polski uczył języka angielskiego w Czechach, na Litwie, Ukrainie oraz w Anglii. Zanim został nauczycielem wykonywał prace renowacyjne oraz zajmował się aktorstwem. W czasie wolnym ogląda grę w krykiet, chodzi na piesze wycieczki, jeździ na rowerze oraz podróżuje. Poza tym lubi poznawać nowe smaki i kosztować potrawy z różnych części świata.

steven_kolo.jpgSteven

Steve jest dyrektorem naszej szkoły. Ukończył Leeds University z dyplomem magistra. Do Polski przyjechał w 1999 r. Na początku pracował tu dla British Council, prowadząc szkolenia i seminaria dla nauczycieli języka angielskiego. W tym czasie pełnił także obowiązki egzaminatora Cambridge (CAE, CPE, ELTS). Dziś poza pracą w szkole, Steven prowadzi sesje szkoleniowe dla nauczycieli w Wielkiej Brytanii (Glasgow, Manchester) oraz w Polsce (Katowice, Toruń). Jest dumnym tatą dwóch maluchów Huberta i Maksa.