ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszają zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

549 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00 oraz w grupach na poziomach: Elementary 2, Pre-Intermediate 2, Intermeidate 2, Upper-Intermediate 2, CPE exam 2, Business English 2.

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 32 203 70 80 oraz 533 848 515 lub biuro@3lions.pl.

Przerwa świąteczno-noworoczna

W dniach 21.12.2017-7.01.2018 trwa PRZERWA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA - zajęcia w tym czasie nie odbywają się.

O nas

W Three Lions English For Life uczymy wyłącznie języka angielskiego, a zatrudniani przez nas nauczyciele to wykwalifikowani i profesjonalni native speakersa.JPG, którzy zaszczepią w Was zaangażowanie i entuzjazm do nauki!

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Katowic (2 minuty od Galerii Katowickiej). W Three Lions oferujemy kompleksowy program nauczania oparty na interesujących i aktywnych lekcjach. Uczniowie posiadają dostęp do bogatego pakietu E-learningowego, który pozwala systematycznie utrwalać materiał przedstawiony podczas zajęć.

Naszym Studentom zapewniamy również program społeczno – rozrywkowy, który daje możliwość miłego spędzenia czasu poza szkołą.

Wszystkie nasze kursy oraz materiały są projektowane i nadzorowane przez Dyrektora szkoły – Stevena Mullena, który przed rozpoczęciem pracy w Three Lions zajmował się tworzeniem oraz administrowaniem programów kształcenia dla nauczycieli w British Council.

Na poziomach FCE i wyższych zabierzemy Cię „BEYOND THE BOOK za sprawą lekcji opartych całkowicie na naszych nowoczesnych i oryginalnych materiałach zaczerpniętych z anglojęzycznych magazynów, filmów i materiałów prasowych.