INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych kursach angielskiego w naszej szkole.

NA KURS W II TURZE OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE - TYLKO 400 ZŁ!

START 24 LIPCA 2017!

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: biuro@3lions.pl, 32 203 70 80, 533 848 515.

O nas

W Three Lions English For Life uczymy wyłącznie języka angielskiego, a zatrudniani przez nas nauczyciele to wykwalifikowani i profesjonalni native speakersa.JPG, którzy zaszczepią w Was zaangażowanie i entuzjazm do nauki!

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Katowic (2 minuty od Galerii Katowickiej). W Three Lions oferujemy kompleksowy program nauczania oparty na interesujących i aktywnych lekcjach. Uczniowie posiadają dostęp do bogatego pakietu E-learningowego, który pozwala systematycznie utrwalać materiał przedstawiony podczas zajęć.

Naszym Studentom zapewniamy również program społeczno – rozrywkowy, który daje możliwość miłego spędzenia czasu poza szkołą.

Wszystkie nasze kursy oraz materiały są projektowane i nadzorowane przez Dyrektora szkoły – Stevena Mullena, który przed rozpoczęciem pracy w Three Lions zajmował się tworzeniem oraz administrowaniem programów kształcenia dla nauczycieli w British Council.

Na poziomach FCE i wyższych zabierzemy Cię „BEYOND THE BOOK za sprawą lekcji opartych całkowicie na naszych nowoczesnych i oryginalnych materiałach zaczerpniętych z anglojęzycznych magazynów, filmów i materiałów prasowych.