Aktualności

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

WYJĄTKOWE PROMOCJE przy zapisie na semestr zimowy:

2 SEMESTRY - 1299 zł (200 ZŁ TANIEJ!)

1 SEMESTR - 749 zł

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00 - 599 zł za 1 semestr! (150 ZŁ TANIEJ!)

+ SPECJALNA CENA NA ZAJĘCIA 15.45-17.15, W PIĄTKI I SOBOTY - 699 zł za 1 semestr! (50 ZŁ TANIEJ!)

Zapraszamy do kontaktu!

O nas


W Three Lions English For Life uczymy wyłącznie języka angielskiego, a zatrudniani przez nas nauczyciele to wykwalifikowani i profesjonalni native speakersa.JPG, którzy zaszczepią w Was zaangażowanie i entuzjazm do nauki!

Szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Katowic (2 minuty od Galerii Katowickiej). W Three Lions oferujemy kompleksowy program nauczania oparty na interesujących i aktywnych lekcjach. Uczniowie posiadają dostęp do bogatego pakietu E-learningowego, który pozwala systematycznie utrwalać materiał przedstawiony podczas zajęć.

Naszym Studentom zapewniamy również program społeczno – rozrywkowy, który daje możliwość miłego spędzenia czasu poza szkołą.

Wszystkie nasze kursy oraz materiały są projektowane i nadzorowane przez Dyrektora szkoły – Stevena Mullena, który przed rozpoczęciem pracy w Three Lions zajmował się tworzeniem oraz administrowaniem programów kształcenia dla nauczycieli w British Council.

Na poziomach FCE i wyższych zabierzemy Cię „BEYOND THE BOOK za sprawą lekcji opartych całkowicie na naszych nowoczesnych i oryginalnych materiałach zaczerpniętych z anglojęzycznych magazynów, filmów i materiałów prasowych.