INTENSYWNY KURS WAKACYJNY

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych kursach angielskiego w naszej szkole.

NA KURS W II TURZE OFERUJEMY FANTASTYCZNĄ PROMOCJĘ:

1 SEMESTR W 3 TYGODNIE - TYLKO 400 ZŁ!

START 24 LIPCA 2017!

W celu poznania szczegółowych informacji lub umówienia się na sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: biuro@3lions.pl, 32 203 70 80, 533 848 515.

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy, aby nauka była przyjemnością i sprawiała radość, dlatego regularnie organizujemy

wydarzenia towarzysko - rozrywkowe, podczas których Uczniowie i n2 o szkole-spotkania towarzyskie.jpgauczyciele mają możliwość spotkać się i porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Jest to doskonała okazja do zawarcia nowych przyjaźni oraz do poznania nauczycieli od prywatnej strony!

Ostatnie nasze spotkania to między innymi: Impreza Kończąca Semestr oraz Pub Quiz z darmowymi napojami, przekąskami oraz nagrodami dla zwycięskich drużyn.

Zachęcamy do spędzenia miło czasu w towarzystwie znajomych i nauczycieli, co jednocześnie rozwinie Twoje umiejętności językowe!

Organizujemy również darmowe zajęcia konwersacyjne dla wszystkich chętnych w przerwach między zajęciami!

Odwiedź naszą galerię on-line lub śledź nas na Instargamie, aby przekonać się jak dobrze bawili się nasi Uczniowie!