DARMOWE KONWERSACJE!

28 WRZEŚNIA 2017 (CZW) 17:30-18:30 - darmowe konwersacje z native speakerem dla wszystkich chętnych. Zapisy w recepcji!

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Przy zapisie do 29 września oferujemy WYJĄTKOWE PROMOCJE:

2 SEMESTRY - 1249 zł (250 ZŁ TANIEJ!)

1 SEMESTR - 699 zł (50 ZŁ TANIEJ!)

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00 - 599 zł za 1 semestr! (150 ZŁ TANIEJ!)

Zapraszamy do kontaktu!

Nadchodzące wydarzenia

Pragniemy, aby nauka była przyjemnością i sprawiała radość, dlatego regularnie organizujemy

wydarzenia towarzysko - rozrywkowe, podczas których Uczniowie i n2 o szkole-spotkania towarzyskie.jpgauczyciele mają możliwość spotkać się i porozmawiać w przyjemnej atmosferze.

Jest to doskonała okazja do zawarcia nowych przyjaźni oraz do poznania nauczycieli od prywatnej strony!

Ostatnie nasze spotkania to między innymi: Impreza Kończąca Semestr oraz Pub Quiz z darmowymi napojami, przekąskami oraz nagrodami dla zwycięskich drużyn.

Zachęcamy do spędzenia miło czasu w towarzystwie znajomych i nauczycieli, co jednocześnie rozwinie Twoje umiejętności językowe!

Organizujemy również darmowe zajęcia konwersacyjne dla wszystkich chętnych w przerwach między zajęciami!

Odwiedź naszą galerię on-line lub śledź nas na Instargamie, aby przekonać się jak dobrze bawili się nasi Uczniowie!