Aktualności

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Od 8 stycznia ruszają zapisy na nowy semestr! Startuje on już 5 marca 2018.

Zapraszamy do zapisów!

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI PROMOCJE:

549 zł - FANTASTYCZNA CENA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30 - 11:00 oraz w grupach na poziomach: Elementary 2, Pre-Intermediate 2, Intermeidate 2, Upper-Intermediate 2, CPE exam 2, Business English 2.

Aby dowiedzieć się więcej lub umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące sprawdzenie poziomu prosimy o kontakt: 32 203 70 80 oraz 533 848 515 lub biuro@3lions.pl.

Przerwa świąteczno-noworoczna

W dniach 21.12.2017-7.01.2018 trwa PRZERWA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA - zajęcia w tym czasie nie odbywają się.

Mierzenie postępów


Testowanie Diagnostyczne

7 mierzenie postępów.jpgTesty diagnostyczne wypełnione przez Słuchaczy po pierwszej lekcji są wnikliwie analizowane, aby celnie rozpoznać słabsze strony, na których będziemy się skupiać na kolejnych lekcjach.

Widoczne postępy

Aby uwidocznić postępy naszych Kursantów uruchomiliśmy on-line continuous assessment (system oceniania i monitoringu on-line) - każdy Student posiada indywidualne konto, na którym zamieszczona jest tabela wraz z opiniami nauczyciela na poniższe tematy:

  • Wypowiedzi w czasie zajęć - podstawą oceny są: wymowa, aktywne słownictwo, płynność i zdolność komunikacji.
  • Ponadto zamieszczane są wyniki z: listeningów, writingów, testów (diagnostycznego, powtórkowych, końcowego)
  • Obecności (%)
  • Wypełnienie zadań domowych (%)


Tutorials

Przynajmniej raz w semestrze odbywają się tutorials – indywidualne konsultacje z nauczycielem. Jest to czas jaki można spędzić z lektorem na wymianie poglądów, analizie dotychczasowych osiągnięć oraz wzajemnej ocenie.

Gwarantujemy, że nie tylko potrafimy mówić jak nikt inny, ale umiemy też słuchać i wyciągać właściwe dla dobra naszych Słuchaczy wnioski.

Zaświadczenia

Na zakończenie kursu Studenci otrzymują certyfikat zawierający oceny z poszczególnych umiejętności językowych (A – D), procent obecności, wynik testu semestralnego (%), opinie i rady od lektora oraz rekomendację do następnego poziomu.