Aktualności

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

WYJĄTKOWE PROMOCJE przy zapisie na semestr zimowy:

2 SEMESTRY - 1299 zł (200 ZŁ TANIEJ!)

1 SEMESTR - 749 zł

+ FANTASTYCZNA OFERTA NA ZAJĘCIA W GODZINACH 9:30-11:00 - 599 zł za 1 semestr! (150 ZŁ TANIEJ!)

+ SPECJALNA CENA NA ZAJĘCIA 15.45-17.15, W PIĄTKI I SOBOTY - 699 zł za 1 semestr! (50 ZŁ TANIEJ!)

Zapraszamy do kontaktu!

Co robimy żeby nasze lekcje były ciekawe?


5 co robimy żeby nasze lekcje były ciekawe.jpg

W szkole Three Lions dokładamy wszelkich starań aby nasi Słuczacze byli zmotywowani i zainteresowani nauką. Dążymy do tego żeby byli ambitni i całkowicie zmaksymalizowali swoje postępy.

Nasi nauczyciele native speakers podczas zajęć używają różnych aktywności oraz gier, a każda lekcja uzupełniona jest autentycznymi materiałami zaczerpniętymi z aktualnych angielskich źródeł, takich jak magazyny, artykuły prasowe czy Internet.

Lekcje wypełnione są prowokującymi dyskusjami, które zainspirują Cię do wyrażania opinii na różne aktualne tematy.

Po zajęciach, nasza E-learningowa platforma zachęci Cię do kontynuacji nauki dzięki ćwiczeniom on-line, które pomogą w powtórzeniu zagadnień przedstawionych na zajęciach. Wszystkie materiały są przystosowane do Twojego laptopa oraz urządzeń mobilnych – także możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz.

Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment) otrzymasz regularny pisemny feedback od swojego nauczyciela oceniający postępy oraz zawierający wskazówki, które pomogą jeszcze bardziej zwiększyć efektywność nauki.

Co tydzień, możesz brać udział w dodatkowych darmowych zajęciach, takich jak konwersacje, gramatyka oraz przygotowanie do egzaminów.

W Three Lions zawsze będziesz zaangażowany i zmotywowany do nauki!