Aktualności

Zapisy na egzamin FCE, CAE

Przypominamy, że do 30.04.2018 (poniedziałek) do godziny 13:00 (CPE), oraz do 7.05.2018 (poniedziałek) (FCE, CAE) trwają zapisy na egzamin na sesję czerwiec 2018.

DŁUGI WEEKEND

W dniach: 1 maja (wtorek), 2 maja (środa) i 3 maja (czwartek) szkoła jest zamknięta - długi weekend majowy.

Zapraszamy na zajęcia od piątku (4.05).

Co robimy żeby nasze lekcje były ciekawe?


5 co robimy żeby nasze lekcje były ciekawe.jpg

W szkole Three Lions dokładamy wszelkich starań aby nasi Słuczacze byli zmotywowani i zainteresowani nauką. Dążymy do tego żeby byli ambitni i całkowicie zmaksymalizowali swoje postępy.

Nasi nauczyciele native speakers podczas zajęć używają różnych aktywności oraz gier, a każda lekcja uzupełniona jest autentycznymi materiałami zaczerpniętymi z aktualnych angielskich źródeł, takich jak magazyny, artykuły prasowe czy Internet.

Lekcje wypełnione są prowokującymi dyskusjami, które zainspirują Cię do wyrażania opinii na różne aktualne tematy.

Po zajęciach, nasza E-learningowa platforma zachęci Cię do kontynuacji nauki dzięki ćwiczeniom on-line, które pomogą w powtórzeniu zagadnień przedstawionych na zajęciach. Wszystkie materiały są przystosowane do Twojego laptopa oraz urządzeń mobilnych – także możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz.

Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi oceniania on-line (continuous assessment) otrzymasz regularny pisemny feedback od swojego nauczyciela oceniający postępy oraz zawierający wskazówki, które pomogą jeszcze bardziej zwiększyć efektywność nauki.

Co tydzień, możesz brać udział w dodatkowych darmowych zajęciach, takich jak konwersacje, gramatyka oraz przygotowanie do egzaminów.

W Three Lions zawsze będziesz zaangażowany i zmotywowany do nauki!